2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM KARNE DAĞITIM PROGRAMI YAPILDI
       
 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı I. dönem karne dağıtım töreni yapıldı. Saimbeyli YBO okulunda gerçekleştirilen karne dağıtım programına İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN, İlçe Garnizon Komutanı Sayın Mustafa ÇETİN, İlçe Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Hacı Mehmet DÜNDAR, İlçe Polis Merkez Amir V. Sayın Mehmet DOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bilal TUNCER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yasin ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Hüseyin YILDIZHAN, YBO Müdürü Sayın Murat YARDIMCI, sınıf öğretmenleri ile velilerin katılımıyla gerçekleşti.
YBO Okulunda dereceye giren öğrenciler ile 6. Sınıf,7.sınıf ve Anasınıfı öğrencileri karnelerini İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN’den alırken, Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN öğrencilerin gözlerindeki sevince ortak olmanın benzersiz bir duygu olduğunu ifade ettiler.
Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN;
“2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının I. dönemini başarı ile bitiren öğrencilerimizi, ailelerini ve eğitimlerinde büyük emekleri olan ve hayata hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dediler.